Shranite na nakupovalni seznam
Ustvarjanje novega nakupovalnega seznama
FFGene Glass Beads
FFGene Glass Beads
FFGene Glass Beads
FFGene Glass Beads

FFGene Glass Beads

Rozmiar/KolorCena / pcPopustRazpoložljivost in pošiljanjeNakup s točkamiKoličina
3.3 mm - Lt. Yellow
3.3 mm - Lt. Yellow3.3 mm - Lt. Yellow
Cena na podlagi povpraševanja po telefonu Redna cena: Najnižja cena v 30 dneh pred popustomNajnižja cena v 30 dneh pred popustom:
Popust
() Obrnite se na osebje trgovine, da bi ocenili čas priprave tega izdelka za odpremo.
Nakup s točkami
3.3 mm - Lt. Yellow3.3 mm - Lt. Yellow
Cena na podlagi povpraševanja po telefonu Redna cena: s spletne straniNajnižja cena v 30 dneh pred popustoms spletne straniNajnižja cena v 30 dneh pred popustom:
Cena po ceniku:
Popust
() Obrnite se na osebje trgovine, da bi ocenili čas priprave tega izdelka za odpremo.
Nakup s točkami
3.3 mm - Olive
3.3 mm - Olive3.3 mm - Olive
Cena na podlagi povpraševanja po telefonu Redna cena: Najnižja cena v 30 dneh pred popustomNajnižja cena v 30 dneh pred popustom:
Popust
() Obrnite se na osebje trgovine, da bi ocenili čas priprave tega izdelka za odpremo.
Nakup s točkami
3.3 mm - Olive3.3 mm - Olive
Cena na podlagi povpraševanja po telefonu Redna cena: s spletne straniNajnižja cena v 30 dneh pred popustoms spletne straniNajnižja cena v 30 dneh pred popustom:
Cena po ceniku:
Popust
() Obrnite se na osebje trgovine, da bi ocenili čas priprave tega izdelka za odpremo.
Nakup s točkami
3.8 mm - Lt. Brown
3.8 mm - Lt. Brown3.8 mm - Lt. Brown
Cena na podlagi povpraševanja po telefonu Redna cena: Najnižja cena v 30 dneh pred popustomNajnižja cena v 30 dneh pred popustom:
Popust
() Obrnite se na osebje trgovine, da bi ocenili čas priprave tega izdelka za odpremo.
Nakup s točkami
3.8 mm - Lt. Brown3.8 mm - Lt. Brown
Cena na podlagi povpraševanja po telefonu Redna cena: s spletne straniNajnižja cena v 30 dneh pred popustoms spletne straniNajnižja cena v 30 dneh pred popustom:
Cena po ceniku:
Popust
() Obrnite se na osebje trgovine, da bi ocenili čas priprave tega izdelka za odpremo.
Nakup s točkami
3.8 mm - Black
3.8 mm - Black3.8 mm - Black
Cena na podlagi povpraševanja po telefonu Redna cena: Najnižja cena v 30 dneh pred popustomNajnižja cena v 30 dneh pred popustom:
Popust
() Obrnite se na osebje trgovine, da bi ocenili čas priprave tega izdelka za odpremo.
Nakup s točkami
3.8 mm - Black3.8 mm - Black
Cena na podlagi povpraševanja po telefonu Redna cena: s spletne straniNajnižja cena v 30 dneh pred popustoms spletne straniNajnižja cena v 30 dneh pred popustom:
Cena po ceniku:
Popust
() Obrnite se na osebje trgovine, da bi ocenili čas priprave tega izdelka za odpremo.
Nakup s točkami
3.8 mm - Beige
3.8 mm - Beige3.8 mm - Beige
Cena na podlagi povpraševanja po telefonu Redna cena: Najnižja cena v 30 dneh pred popustomNajnižja cena v 30 dneh pred popustom:
Popust
() Obrnite se na osebje trgovine, da bi ocenili čas priprave tega izdelka za odpremo.
Nakup s točkami
3.8 mm - Beige3.8 mm - Beige
Cena na podlagi povpraševanja po telefonu Redna cena: s spletne straniNajnižja cena v 30 dneh pred popustoms spletne straniNajnižja cena v 30 dneh pred popustom:
Cena po ceniku:
Popust
() Obrnite se na osebje trgovine, da bi ocenili čas priprave tega izdelka za odpremo.
Nakup s točkami
3.8 mm - Fire Orange
3.8 mm - Fire Orange3.8 mm - Fire Orange
Cena na podlagi povpraševanja po telefonu Redna cena: Najnižja cena v 30 dneh pred popustomNajnižja cena v 30 dneh pred popustom:
Popust
() Obrnite se na osebje trgovine, da bi ocenili čas priprave tega izdelka za odpremo.
Nakup s točkami
3.8 mm - Fire Orange3.8 mm - Fire Orange
Cena na podlagi povpraševanja po telefonu Redna cena: s spletne straniNajnižja cena v 30 dneh pred popustoms spletne straniNajnižja cena v 30 dneh pred popustom:
Cena po ceniku:
Popust
() Obrnite se na osebje trgovine, da bi ocenili čas priprave tega izdelka za odpremo.
Nakup s točkami
3.8 mm - Green
3.8 mm - Green3.8 mm - Green
Cena na podlagi povpraševanja po telefonu Redna cena: Najnižja cena v 30 dneh pred popustomNajnižja cena v 30 dneh pred popustom:
Popust
() Obrnite se na osebje trgovine, da bi ocenili čas priprave tega izdelka za odpremo.
Nakup s točkami
3.8 mm - Green3.8 mm - Green
Cena na podlagi povpraševanja po telefonu Redna cena: s spletne straniNajnižja cena v 30 dneh pred popustoms spletne straniNajnižja cena v 30 dneh pred popustom:
Cena po ceniku:
Popust
() Obrnite se na osebje trgovine, da bi ocenili čas priprave tega izdelka za odpremo.
Nakup s točkami
3.8 mm - Lt. Green
3.8 mm - Lt. Green3.8 mm - Lt. Green
Cena na podlagi povpraševanja po telefonu Redna cena: Najnižja cena v 30 dneh pred popustomNajnižja cena v 30 dneh pred popustom:
Popust
() Obrnite se na osebje trgovine, da bi ocenili čas priprave tega izdelka za odpremo.
Nakup s točkami
3.8 mm - Lt. Green3.8 mm - Lt. Green
Cena na podlagi povpraševanja po telefonu Redna cena: s spletne straniNajnižja cena v 30 dneh pred popustoms spletne straniNajnižja cena v 30 dneh pred popustom:
Cena po ceniku:
Popust
() Obrnite se na osebje trgovine, da bi ocenili čas priprave tega izdelka za odpremo.
Nakup s točkami
3.8 mm - Lt. Olive
3.8 mm - Lt. Olive3.8 mm - Lt. Olive
Cena na podlagi povpraševanja po telefonu Redna cena: Najnižja cena v 30 dneh pred popustomNajnižja cena v 30 dneh pred popustom:
Popust
() Obrnite se na osebje trgovine, da bi ocenili čas priprave tega izdelka za odpremo.
Nakup s točkami
3.8 mm - Lt. Olive3.8 mm - Lt. Olive
Cena na podlagi povpraševanja po telefonu Redna cena: s spletne straniNajnižja cena v 30 dneh pred popustoms spletne straniNajnižja cena v 30 dneh pred popustom:
Cena po ceniku:
Popust
() Obrnite se na osebje trgovine, da bi ocenili čas priprave tega izdelka za odpremo.
Nakup s točkami
3.8 mm - Lt. Orange
3.8 mm - Lt. Orange3.8 mm - Lt. Orange
Cena na podlagi povpraševanja po telefonu Redna cena: Najnižja cena v 30 dneh pred popustomNajnižja cena v 30 dneh pred popustom:
Popust
() Obrnite se na osebje trgovine, da bi ocenili čas priprave tega izdelka za odpremo.
Nakup s točkami
3.8 mm - Lt. Orange3.8 mm - Lt. Orange
Cena na podlagi povpraševanja po telefonu Redna cena: s spletne straniNajnižja cena v 30 dneh pred popustoms spletne straniNajnižja cena v 30 dneh pred popustom:
Cena po ceniku:
Popust
() Obrnite se na osebje trgovine, da bi ocenili čas priprave tega izdelka za odpremo.
Nakup s točkami
3.8 mm - Orange
3.8 mm - Orange3.8 mm - Orange
Cena na podlagi povpraševanja po telefonu Redna cena: Najnižja cena v 30 dneh pred popustomNajnižja cena v 30 dneh pred popustom:
Popust
() Obrnite se na osebje trgovine, da bi ocenili čas priprave tega izdelka za odpremo.
Nakup s točkami
3.8 mm - Orange3.8 mm - Orange
Cena na podlagi povpraševanja po telefonu Redna cena: s spletne straniNajnižja cena v 30 dneh pred popustoms spletne straniNajnižja cena v 30 dneh pred popustom:
Cena po ceniku:
Popust
() Obrnite se na osebje trgovine, da bi ocenili čas priprave tega izdelka za odpremo.
Nakup s točkami
3.8 mm - Pale Green
3.8 mm - Pale Green3.8 mm - Pale Green
Cena na podlagi povpraševanja po telefonu Redna cena: Najnižja cena v 30 dneh pred popustomNajnižja cena v 30 dneh pred popustom:
Popust
() Obrnite se na osebje trgovine, da bi ocenili čas priprave tega izdelka za odpremo.
Nakup s točkami
3.8 mm - Pale Green3.8 mm - Pale Green
Cena na podlagi povpraševanja po telefonu Redna cena: s spletne straniNajnižja cena v 30 dneh pred popustoms spletne straniNajnižja cena v 30 dneh pred popustom:
Cena po ceniku:
Popust
() Obrnite se na osebje trgovine, da bi ocenili čas priprave tega izdelka za odpremo.
Nakup s točkami
3.8 mm - Shrimp Orange
3.8 mm - Shrimp Orange3.8 mm - Shrimp Orange
Cena na podlagi povpraševanja po telefonu Redna cena: Najnižja cena v 30 dneh pred popustomNajnižja cena v 30 dneh pred popustom:
Popust
() Obrnite se na osebje trgovine, da bi ocenili čas priprave tega izdelka za odpremo.
Nakup s točkami
3.8 mm - Shrimp Orange3.8 mm - Shrimp Orange
Cena na podlagi povpraševanja po telefonu Redna cena: s spletne straniNajnižja cena v 30 dneh pred popustoms spletne straniNajnižja cena v 30 dneh pred popustom:
Cena po ceniku:
Popust
() Obrnite se na osebje trgovine, da bi ocenili čas priprave tega izdelka za odpremo.
Nakup s točkami
3.8 mm - Soft Pink
3.8 mm - Soft Pink3.8 mm - Soft Pink
Cena na podlagi povpraševanja po telefonu Redna cena: Najnižja cena v 30 dneh pred popustomNajnižja cena v 30 dneh pred popustom:
Popust
() Obrnite se na osebje trgovine, da bi ocenili čas priprave tega izdelka za odpremo.
Nakup s točkami
3.8 mm - Soft Pink3.8 mm - Soft Pink
Cena na podlagi povpraševanja po telefonu Redna cena: s spletne straniNajnižja cena v 30 dneh pred popustoms spletne straniNajnižja cena v 30 dneh pred popustom:
Cena po ceniku:
Popust
() Obrnite se na osebje trgovine, da bi ocenili čas priprave tega izdelka za odpremo.
Nakup s točkami
2.8 mm - Fire Orange2.8 mm - Fire Orange
2.8 mm - Fire Orange
0,99 € vključno z. DDV
Cena po ceniku:
Popust
Ni na zalogi
Ni na zalogi
Nakup s točkami
Vsota izbranih izdelkov:
(Popust %)
0
vključno z. DDV / 1pc
/ 1pc
Kupite lahko tudi z uporabo:
14 dni za enostavno vračilo
Varno nakupovanje
Po nakupu boste prejeli pts.
Najnižja cena pred popustom več
3.3 mm - Lt. Yellow
-
3.3 mm - Olive
-
3.8 mm - Lt. Brown
-
3.8 mm - Black
-
3.8 mm - Beige
-
3.8 mm - Fire Orange
-
3.8 mm - Green
-
3.8 mm - Lt. Green
-
3.8 mm - Lt. Olive
-
3.8 mm - Lt. Orange
-
3.8 mm - Orange
-
3.8 mm - Pale Green
-
3.8 mm - Shrimp Orange
-
3.8 mm - Soft Pink
-
Izdelek je razprodan
Ko bo izdelek ponovno na voljo, boste od nas prejeli e-poštno obvestilo.
Podatki se obdelujejo v skladu z politika zasebnosti. Z oddajo podatkov se strinjate z določili pravilnika o zasebnosti.
Zgoraj vpisani kontaktni podatki se ne uporabljajo za pošiljanje novic ali drugih oglasov. Ko se prijavite na prejemanje obvestil, se strinjate, da boste prejeli le enkratno obvestilo o ponovni razpoložljivosti izdelka.

FFGene Glass Beads so zelo lahke plastične kroglice za nimfe in druge muhe, pri katerih sta potrebna barva in volumen z le malo dodatne teže. Oblikujejo lahko obarvano glavico ali kontrastno vročo točko, medtem ko na hitrost potapljanja vplivajo drugi sestavni deli vzorca.

Izdelava in uporaba

Kroglico namestite na trnek, preden začnete vezati telo. Premer izberite glede na razmerja muhe ter preverite odprtino glede na ušesce in upogib posameznega trnka. Plastika je občutno lažja od enako velike kovinske kroglice, zato je ta serija uporabna za lahke nimfe in vzorce, ki se lovijo tik pod gladino. Ko je kroglica na mestu, jo pritrdite z vezalno nitjo in materiali za telo, da se med uporabo ne bo premikala.

  • Material: lahka plastika.
  • Funkcija: doda barvo in volumen z majhnim vplivom na težo muhe.
  • Uporaba: lahke nimfe in vzorci za lov pod gladino.
  • Namestitev: velikost in odprtino prilagodite izbranemu trnku.
  • Pakiranje: več kot 250 kosov.
Blagovna znamka
Koda proizvajalca
5907737523886
Rozmiar/Kolor
2.8 mm - Fire Orange
Ali potrebujete pomoč? Imate kakšna vprašanja??Postavite vprašanje, mi pa bomo takoj odgovorili in objavili najbolj zanimiva vprašanja in odgovore za druge.
Postavite vprašanje
Če ta opis ne zadostuje, nam pošljite vprašanje o tem izdelku. Odgovorili vam bomo v najkrajšem možnem času. Podatki se obdelujejo v skladu z politika zasebnosti. Z oddajo podatkov se strinjate z določili pravilnika o zasebnosti.
Napišite svoje mnenje
Vaše mnenje:
5/5
Dodajte svojo fotografijo izdelka:
Real customers reviews
4.6 / 5.0 1298 reviews
pixel